+48 71 750 00 25, +48 668 384 437
biuro@zygbud.pl

O FIRMIE

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, polegającą na projektowaniu i budowie ekskluzywnych mieszkań i domów, oraz ich sprzedaży klientom poszukującym ciekawych lokalizacji, oraz wysokich standardów wykonania.

Wykonujemy wszelkie prace budowlane, według indywidualnych potrzeb klientów.
Zakres naszych usług obejmuje również sprzedaż nieruchomości. Chcemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość wykonania i materiałów w połączeniu z atrakcyjnymi lokalizacjami i przystępną ceną.

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1987 r. we Wrocławiu.

Korzystamy wyłącznie z dobrych i sprawdzonych technologii, materiałów i fachowców - co daje pewność i gwarancje powodzenia realizowanych inwestycji, oraz gwarancję komfortowego użytkowania.

Ostatnia nasza inwestycja to budowa i sprzedaż 28 mieszkań w zabudowie szeregowej na Muchoborze Małym, przy ul. Irlandzkiej i Baskijskiej.

Odwiedź stronę zygbud.com.pl zbudujemy dla Ciebie Twój dom.

 

 

Oferujemy apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu, apartamenty na sprzedaż Wrocław, apartamenty we Wrocławiu, apartamenty Wrocław, domy na sprzedaż we Wrocławiu, domy na sprzedaż Wrocław, domy w zabudowie szeregowej we Wrocławiu, domy w zabudowie szeregowej Wrocław, kupię mieszkanie we Wrocławiu, kupię mieszkanie Wrocław, mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, mieszkania na sprzedaż Wrocław, mieszkania we Wrocławiu, mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż, mieszkania Wrocław, nieruchomości we Wrocławiu, nieruchomości Wrocław, nowe mieszkania we Wrocławiu, nowe mieszkania Wrocław, sprzedaż domów we Wrocławiu, sprzedaż domów Wrocław, sprzedaż mieszkań we Wrocławiu, sprzedaż mieszkań Wrocław, tanie mieszkania we Wrocławiu, tanie mieszkania Wrocław.


Opisy, projekty, rysunki i wizualizacje, w tym przykłady aranżacji wnętrz, zamieszczane w materiałach reklamowych mają charakter wyłącznie informacyjny i orientacyjny. Ostateczna wersja budynków i mieszkań może nieznacznie odbiegać od zamieszczanej w materiałach reklamowych. Materiały te nie mogą stanowić źródła praw i obowiązków pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

copyright Grupa AF